OMVL Sıralı ve Klasik Lpg Otogaz Sistemleri

Web Sitesi Demo Haber

OMVL Sıralı ve Klasik Lpg Otogaz Sistemleri
  • Tarih: 05 Mayıs 2018, 01:12

DREAM XXN

DREAM XXI N, son teknoloji benzinli arabalarda kullanılmak üzere tasarlanan en gelişmiş enjeksiyon sistemidir. Gaz depodan basınç regülatörüne doğru serbest kalır ve oradan sabit bir basınçla enjeksiyon ünitesine geçişi sağlar. Bu petrol enjeksiyon işlevinin ve diğer sistemlerin parametreleri içinde, doğru gaz enjeksiyon süresini hesaplama görevini üstlenen Elektronik Kontrol Ünitesi ile kontrol edilir. Manifold borularına giren gaz doğru sırayla ve doğru zamanda enjekte edilir. Gelişmiş elektronik karburasyon kontrolü ile regülatörün basınç sabitliğini kontrol ederek ivme kazanmayı garanti eder. DREAM XXI N ayrıca mükemmel tüketim ve performansa erişir.

DREAM XXI N AZALTICI / BUHARLAŞTIRICI

Basınç regülatörü gaz basıncını düşürür ve LPG durumunda sıvı gazın tümüyle buharlaşmasını sağlar. Solenoid subabı motor çalışmazken, gazın motora akışını kapatır.

DREAM XXI N-M (CNG) FONKSİYONLARI

Sistem CNG gaz basıncını 200-220 bardan 1,8 bar a düşürür. Basınç azalma ünitesi su-gazı ısıtmalı 2 aşamalı öz devinimi destekleyen diyafram ünitesidir.

DREAM XXI N-G (LPG) FONKSİYONLARI

Regülatör, motor hacmi ve gücüne göre LPG nin basıncını 0,9 yada 1,2 yada 1,7 bar a düşürerek tümüyle buharlaştırır. Ayrıca pilot (öncü, deneme) aygıt (şalter) ve su-gaz ısı değişimiyle iki aşamalı bir diyafram ünitesidir.

DREAM XXI N-D ENJEKTÖR ÜNİTESİ

Enjeksiyon ünitesi, gazın geçtiği manifold subablarından en doğru miktarda gazın serbest bırakılmasını sağlar. 
Elektronik enjeksiyonlar, motorun ateşleme devrine uygun olması için doğru sırayla ve doğru zamanda açılır.

DREAM XXI N-ECU (ELEKTRONİK KONTROL ÜNİTESİ)

Elektronik Kontrol Ünitesi (ECU) tüm çalışır durumlarda mükemmel bir kalibrasyon sağlar. Aynı zamanda düşük benzin tüketimini ve mükemmel sürüş özelliği garanti eder.

O.M.V.L. R90E LPG REDÜKTÖRÜN AVANTAJLARI

Otomatik pilot sistemiyle donatılmış sektörün tek redüktörüdür. Otomatik pilot, motor devrine bağımlı olmadan motora, yakıt ihtiyacı aynı basınç ve miktarda verilmesini sağlar. Aynı zamanda, 500 - 6000 cm hacimli tüm motorlara takılabilen sektörün tek 
regülatörüdür. Çift gaz çıkışlı olmasından ötürü kolay montaj özelliğine sahiptir. Fazla basınç olasılığını önleyici emliyet valfi ile donatılmıştır.

 

O.M.V.L. sistemleri yakıt tasarrufunda rakipsizdir ve GUINNESS Rekorlar kitabına kayıtlıdır